Upravit stránku

Ploty a oplocení WIŚNIOWSKI vyznačí váš prostor. Ploty k rodinnému domu zajistí vaši bezpečnost a stanou se strážci domácího zátiší. Na základě preferencí a požadavků našich zákazníků jsme vytvořili hezké ploty s desítkami vzorů, které se snadno přizpůsobí tradiční i moderní zástavbě. Komfortní řešení vjezdových bran a branek zajišťuje kontrolu přístupu na váš pozemek. Otevřete se na prestižní, funkční a trvanlivé systémy oplocení pozemků WIŚNIOWSKI.

Promyšlený systém – funkční systémové řešení

Plotový systém s branami - wisniowski

Hezké ploty WIŚNIOWSKI se hodí na každý pozemek. Jsou to systémová řešení vrat, branek a sloupků a mnoha jiných usnadnění, které je možné sestavit a ideálně přizpůsobit pro každý typ pozemku. Perfektně vybrané kovové plotové prvky zaručují snadnou a rychlou montáž, a především spojitost linií a celého projektu. Kovové WIŚNIOWSKI zajišťují nejen funkčnost a bezpečnost. Rozsáhlé možnosti dostupných vzorů a začišťovacích prvků způsobují, že jimi vybavený pozemek získává výjimečný charakter.

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST

Určujícím prvkem funkčního a spolehlivého přístupu na pozemek jsou správně vybraná vjezdová brána. V závislosti na podmínkách pozemku si můžete vybrat tradiční dvoukřídlou bránu s integrovanou brankou nebo komfortnější - posuvnou bránu.

Jejich samonosná konstrukce zajišťuje plynulý provoz v každých podmínkách. Je to synonymum spolehlivosti. Pro bezpečnost a pohodlí uživatelů je pohon těchto bran ukryt ve sloupku integrovaném s konstrukcí. Toto unikátní řešení poskytuje možnost přístupu k řídícímu mechanismu výhradně uživatelům, kteří mají klíč. Sloupek také chrání mechanismus před atmosférickými vlivy. Automatické brány mají signalizační světlo a zátěžový vypínač, mohou být navíc vybaveny fotobuňkami a ochrannou lištou. Automatické brány WIŚNIOWSKI splňují přísné požadavky norem v oblasti bezpečnosti, stvrzuje to značka CE, která je na nich umístěna.

TRVANLIVOST A TECHNOLOGIE

Ocel je velice trvanlivá surovina, ve stavebnictví tvoří jeden ze základních konstrukčních materiálů. Využíváme fyzikální, mechanické a technologické vlastnosti výhradně vysoce kvalitní oceli. Proto získáváme komponenty oplocení s velkou stabilitou a odolností.

Jen dobře zabezpečené oplocení vám zaručí klid. Je to rozumná volba bez nutnosti pravidelné údržby povrchu. Kovové ploty WIŚNIOWSKI vyrábíme z nejtrvanlivějšího materiálu – oceli a zabezpečujeme proti korozi nejlepší metodou na trhu, metodou žárového pozinkování, která je ještě posílena lakovaným povlakem práškovými barvami

Protože pozinkování a malování v systému DUPLEX probíhá na výrobní lince, která byla vytvořena speciálně pro potřeby oplocení WIŚNIOWSKI, kontrolujeme proces při každém kroku a zajišťujeme nejvyšší dosažitelnou kvalitu. Potvrzujeme tuto skutečnost desetiletou zárukou proti korozi na ocelové prvky oplocení.

Výrobu systémů oplocení WIŚNIOWSKI máme založenou na nejlepších materiálech a moderních výrobních linkách, díky čemuž získáváme stejnost a vysokou kvalitu výrobků. Pro projektování používáme metodu hotových prvků MES, takže můžeme zjistit fungování výrobku při různých podmínkách jeho užívání. Přesnost výroby komponent zajišťuje používání automatických laserů, ohýbaček a perfektní ruční práce na výrobní lince. Protože mnoho prvků je spojovaných tradičními metodami, dbáme na nejvyšší kvalitu spojů novátorskými svařovacími technikami. Pro nás je výroba oplocení umění.

 • Struktury
 • Barvy

  STANDARDNÍ BARVY:

  NESTANDARDNÍ BARVY:

  Zvláštní barvy:

  Další barvy RAL- Lesk:

  POZNÁMKA: Barvy a úrovně lesku jsou v tomto materiálu představeny výhradně pro názornost.

 • Vzory