Upravit stránku

PROČ PRÁVĚ PRŮMYSLOVÉ OPLOCENÍ WIŚNIOWSKI?

Když si vyberete průmyslové oplocení firmy WIŚNOWSKI, obdržíte výrobek vyrobený pomocí moderních technologií na základě vědomostí a mnoholetých zkušeností odborníků Firmy WIŚNIOWSKI. Zaručujeme, že výrobek je náležitě ověřený a otestovaný, má bezpečnostní certifikáty, 10-ti letou záruku a je šetrný k životnímu prostředí.

Nejvyšší kvalita

Průmyslové oplocení a ploty WIŚNOWSKI jsou komplexní systémy sloužící k ohrazení výrobních, investičních a vojenských terénů dětských hřišť, parkovišť, veřejně prospěšných budov a rovněž individuální výstavby. Výroba je založená na surovinách nejvyšší kvality, přičemž využívá moderní technologické linky. Konstrukční oddělení a technická laboratoř na základě návrhů zákazníků stále zlepšují kvalitu řešení, díky čemuž na trh přicházejí jen ověřené a otestované výrobky. Jejich kvalitu potvrzují certifikáty a atesty.

Rozmanitá nabídka

K systému průmyslových oplocení patří posuvné a nebo křídlové brány, branky, několik druhů mřížových plotových panelů, které se od sebe liší průměrem tyčí a rozměrem ok, průmyslových plotových dílů, sloupků a montážního příslušenství. Naleznete u nás širokou nabídku rozměrů posuvných křídlových bran, a také branek.Všechny brány mohou být vyrobené s různými vzory výplní v podobě uzavřených profilů a mřížových panelů. Mřížové plotové panely VEGA B a VEGA B Light se díky ohybům charakterizují optimální pevností, přičemž další výhodou jsou jejich estetické přednosti, proto se také často využívají v oplocení parků, veřejně prospěšných budov, supermarketů a bočních linií soukromých pozemků. Mřížové panely na plot VEGA 2D a VEGA 2D Super se charakterizují velmi vysokou pevností, kterou získáváme použitím dvojitých vodorovných tyčí. Mřížové panely VEGA 2D Super Sport jsou panely pro sportovní objekty: fotbalová hřiště a jiná hřiště. Díky vysoké pevnosti těchto panelů a ověřeným metodám montáže může mít oplocení výšku až 6 metrů, bez omezení viditelnosti. Průmyslové plotové díly spolu s bránou a brankou tvoří jeden celek. Jsou vyrobené z uzavřených profilů, které jsou přivařené k rámu, nebo k vodorovným příčkám. 

Bezpečnost

Průmyslové oplocení WIŚNIOWSKI nezávisle na druhu objektu zaručuje bezpečnost. Všechny brány se charakterizují vysokým stupněm bezpečného používání díky zabezpečením jako např. fotobuňky, bezpečnostní lišty, světelné signalizátory a výstražná signalizační lampa. Mají označení CE, čímž splňují evropské normy EN 13241-1. Prvky, které tvoří oplocení, jsou jedním celkem. Díky několika způsobům montáže mřížových panelů získáváme trvalé a solidní připevnění prvků oplocení, které neumožní demontáž oplocení nepovolenými osobami.

Snadná montáž

Modulová stavba všech prvků průmyslového oplocení zaručuje snadnou montáž nezávisle na tvaru terénu. Mřížové panely jsou montované jedním z několika montážních systémů WIŚNIOWSKI, patří k nim sloupky a přizpůsobená souprava vhodného montážního příslušenství. Každé roční období – dokonce i zima – je vhodná k tomu, aby se mohla namontovat brána WIŚNIOWSKI . Stačí na podzim postavit betonový základ a osadit v něm ocelové plechy s kotvami, ke kterým se v zimě připevní konstrukce brány. Montáž a přesné provedení základu je snadnější díky použití montážních šablon v podobě ocelových plechů s kotvami.Všechny posuvné brány se montují a ověřují ještě v podniku, na testovacím stanovišti. Díky tomu je montáž kompletní brány snadnější a montážní čas je zkrácený na minimum.

Posuvná brána Wisniowski jako vjezd do firemního areálu.

Profesionální servis

Naše komplexní servisní obsluha se dostane do každého místa v celém státě. Kvalifikovaný personál zaručuje profesionalitu servisní obsluhy a rovněž dobrou technickou podporu. Vědomosti a zkušenosti, které jsme získali, zaručují profesionální obsluhu.

Ochrana životního prostředí

Firma WIŚNIOWSKI je ekologická. Během výroby optimalizujeme spotřebu energie a vody. Vlastníme zinkovnu bez odpadních vod a bezprašnou dílnu práškového lakování, technologicky pokročilé linky k výrobě a ochrany proti lakování.. Používáme také komponenty a suroviny nezatěžující životní prostředí.

Nejenom oplocení

Obsáhlé vědomosti, bohaté zkušenosti a moderní výrobní linky umožňují dodávat našim zákazníkům výrobek nejvyšší kvality a profesionální pomoc v různých etapách realizace investic.Naše nabídka mimo jiné obsahuje různé druhy průmyslových a garážových bran, a také výrobky hliníkového programu v různých protipožárních třídách jako např. fasády,dveře, okna a kompletní systémy průmyslových a pozemkových oplocení.

Fotografie oplocení sportovního hřiště s ochranou proti vlivu počasí

Trvanlivost na dlouhá léta

Všechny prvky u průmyslového oplocení a plotů WIŚNIOWSKI jsou podrobené nejlepším antikorozním nátěrům, jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení WIŚNIOWSKI před korozí celá desetiletí.


Efektivní ochrana

Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná průmyslová oplocení a ploty WIŚNIOWSKI nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradi ních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.


Systém duplex - dvojitá ochrana

Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX ň WIŚNIOWSKI. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že průmyslové oplocení WIŚNIOWSKI bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku. Umož uje ve zna ném stupni prodloužení životnosti oplocení.


Ověřeno v každých podmínkách

Proces zinkování WIŚNIOWSKI je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.