Upravit stránku

Přizpůsobení standardům

Všechny varianty sportovních oplocení, jsou vyráběné podle individuálního návrhu a pro potřeby daného objektu, upracované v souladu z technickými požadavky v oblasti tohoto typu investicí. Jsou přizpůsobené požadavkům každého investora: od okresních sportovišť, která jsou stavěna v rámci programu ORLÍK, až po fotbalové, lehkoatletické, a nebo jiné stadióny.

Komplexní systém

K tomuto systému sportovních oplocení patří panely, posuvné a křídlové brány, ranky a rovněž vysoké sloupky přizpůsobené pro chytače míčů, díky čemuž je objekt komplexně a jistě zabezpečený. Systém VEGA Sport umožňuje získaní konstrukce oplocení s výškou až 6 metrů. Oplocení neomezují viditelnost, díky použití panelů s rozšířeným rozpětím ok. Modulová stavba zaručuje snadnou montáž a flexibilitu v sestavování jednotlivých prvků oplocení.

Různorodost a estetika

Sportovní oplocení WIŚNIOWSKI jsou navrhnutá tak, aby kromě toho, že jsou integrální součástí objektu, výrazně neovlivňovaly okolí. Bez ohledu na použitý typ lehkých mřížkových panelů, a nebo těžkých segmentů, oplocení si zachová estetický vzhled. Flexibilita při výběru barevného provedení jednotlivých prvků umožňuje perfektní přizpůsobení se koncepci daného objektu, představě projektanta nebo investora.

Ochrana na tribunách hřišť

Sportovní oplocení jsou přizpůsobená k zabezpečení objektů, které jsou určené k organizaci sportovních, komerčních a velkolepých akcí. Optimální ochranu zajišťují brány vybavené bezpečnostními lištami, fotobuňkami nebo světelnou signalizací. Použití anti-panických kování v křídlových bránách a brankách má vliv na náležité provedení záchranných akcí taktéž na zlepšení akcí v případě nutnosti evakuace lidí.

Profesionální řešení

Systémy sportovních oplocení WIŚNIOWSKI jsou vypracované v souladu s potřebami trhu a technickými požadavky sportovní infrastruktury, zvláště fotbalových a multifunkčních hřišť. Věnujeme pozornost kvalitě surovin, shodě s normami a individuálními očekáváními investora.

Vysoká kvalita mřížových panelů, které se používají v systému VEGA Sport umožňuje získání oplocení s výškou do 6 metrů. Díky řešení v podobě rozšířených ok 100 x 200 mm se může získat maximální výška oplocení bez omezení viditelnosti. Existuje také možnost montáže na sloupcích AWSport mřížových panelů VEGA B, které doporučujeme zvláště tenisovým kurtům a rekreačním objektům.

VEGA 2D / VEGA 2D Super

Panely bodově svařované z ocelových tyčí s rozměrem oček 50 x 200 mm. Vega 2D - průměr tyče 2 x 6 mm a svislé 5 mm. VEGA 2D Super - průměr vodorovné tyče 2x 8 mm a svislé 6mm.

VEGA 2D Super Sport

Panely bodově svařované z ocelových tyčí s rozměrem ok 100 x 200 mm. VEGA 2D Super Sport - průměr vodorovné tyče 2x 8 mm a svislé 6 mm.

VEGA B

Panely bodově svařované z ocelových tyčí s průměrem tyče 5 mm a rozměrem jednoduchých ok 50 x 200 mm a malých ok 50 x 50 mm.

Systém ALFA S

Systém ALFA S na sloupcích s průřezem 60 x 40 mm. Panely jsou zavěšené na montážních úchytech, které se nacházejí pod každou řadou dvojitých vodorovných tyčí, které jsou montované pomocí přítlačných plíšků.
Druhy panelůVýška oplocení [mm]Profil sloupku [mm]Výška panelů [mm]Antikorozní zabezpečeníBarvy
VEGA 2D300070 x 50 x 21 x 2030 + 1 x 1030zinkovani + polyesterový povlakstandardní + jiné z palety RAL
VEGA 2D Super400080 x 50 x 32 x 2030
VEGA 2D Super Sport5000100 x 50 x 32 x 2030 + 1 x 1030
VEGA B6000120 x 50 x 43 x 2030