Upravit stránku
Bezpečnost, tepelná izolace a funkčnost jsou klíčové parametry charakterizující venkovní dveře WISNIOWSKI - nasazovací CREO (široké možnosti modifikací) a vsazovací DECO. Speciální technická řešení zaručují plnou bezpečnost a řízení přístupu. Díky tomu dveře vytvářejí skutečnou bariéru proti vetřelcům, a dodatečné prvky výbavy usnadňují jejich otvírání a zavírání a zvyšují tak pocit pohodlí. Moderní tříkomorové systémy tepelné izolace a speciální., upravené tepelne izolační rozpěrky umožňují dosáhnout výhodné hodnoty tepelné izolace, a zajistit tak dokonalou ochranu proti vlhkosti a chladu. Všechny prvky dveří ideálně souzní po vizuální stránce. Bohatý, univerzální design, široký výběr barev, vzory, prosklení různých tvarů, vám umožní přizpůsobit dveře vašim potřebám a architektuře objektu.
Elektronické kukátko se zvonkem
Elektronické kukátko se zvonkem
Kovová konstrukce odolná proti působení atmosférických vlivu. Kukátko ukazuje naživo, kdo stojí přede dveřmi, a obraz je zapisován na kartu SD. Obrazovka se širokým zorným úhlem o rozměru 3,5” zajištuje velký, čistý obraz.
Prvky řízení přístupu
Prvky řízení přístupu
Bluetooth - možnost otvírat dveře mobilním telefonem, čtečka papilárních linií palce, klávesnice z nerezové oceli, bezkontaktní čtečka, Smart Touch, čtyrkanálový dálkový ovladač.